Promocje  |  Kontakt  | Rejestracja  | Logowanie 
Wyszukaj:
 
ilość produktów w koszyku: 0
   Jaśki
   Poduszki
   Kołdry
   Dodatki
   Wysyłka, zwroty i reklamacje
   Bezpieczeństwo transakcji
   Regulamin sklepu
   Napisz do nas
Porady
    Poradnik kupującego
    Recenzje sklepu
    Wydarzenia
Porady

SESJA FOTOGRAFICZNA W SALONIE MEBLOWYM „GALERIA MEBLI”

 

3 grudnia br. mieliśmy przyjemność wykonać sesję zdjęciową do naszego nowego katalogu w Galerii Mebli w Kętach. Podczas kilku godzin pracy zrobiliśmy wiele ujęć naszych produktów w pięknych aranżacjach oraz przy wykorzystaniu solidnych i nowoczesnych mebli Galerii. 

Efektem tej miłej współpracy,  są zdjęcia, które już wkrótce będą mogli Państwo zobaczyć w naszym sklepie w zakładkach z poduszkami oraz kodrami.  

My już teraz wiemy, że katalog będzie wyjątkowy.

zdjecie z sesji 1

 zdjecie z sesji 2

Galeria Mebli jest sklepem jedynym w swoim rodzaju ponieważ zarówno firma jak
i miejsce od osiemdziesięciu lat jest związane z produkcją mebli. Budynek, w którym znajduje się galeria powstał w roku 1927, wtedy znajdowała się w nim stolarnia, która działała aż do roku 2005 kiedy to budynek został przekształcony w sklep. We wnętrzach galerii nadal zachowany jest charakter budynku, każdy pokój został zaaranżowany w taki sposób aby ułożenie mebli pokazywało klientowi jak można zaaranżować wnętrza we własnym domu czy biurze.

zdjecie z sesji 3

Bogata oferta sklepu obejmuje meble z drewna litego oraz ręcznie wykańczane. Wszystkie meble są produkowane pod zamówienie, dzięki czemu są one najwyższej jakości. Galeria Mebli jest bezpośrednim przedstawicielem producenta,  co pozwala na sprzedaż wyrobów niezwykle wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach. Aby zobaczyć pełną ofertę Galerii zapraszamy na stronę www.galeria-mebli.pl

zdjecie z sesji 4

Bardzo dziękujemy Galerii za udostępnienie scenografii oraz pomieszczeń

a Państwu zdecydowanie polecamy to wyjątkowe miejsce. 

 

Nie odnaleziono żadnych porad w tym temacie.
Copyright © 2009 "KOŁDREX" P.P.H.U
kołdry antyalergiczne wełniane | sprzedaż kołder | artykuły pościelowe | ekskluzywna kołdra | producent kołder | kołdra z wełny

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies.